BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Debrecen, Belváros, földszint

+ 1 kép 1/4
58 801 000 Ft58.801 M Ft 1 507 718 Ft/m2
39 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 935
Karacs Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Debrecen belvárosában, egy most épülő 10 lakásos társasház földszintjén 38,61 nm-es üzlethelyiség eladó!
Értékálló, biztonságos befektetés
A megújult lakókörnyezetet biztosító belváros kiváló elhelyezkedésével, gondozott parkjaival, kellemes utcáival, szép épületeivel, kiváló infrastruktúrájával az utóbbi évtizedekben tömegesen vonzza az ide költözni vágyókat. Emiatt az ingatlanokára folyamatosan emelkedik és akkor sem kell aggódnia, ha újra értékesíteni szeretné majd, hiszen azt bármikor könnyen megteheti.
 
Kiváló elhelyezkedés és közlekedés
Az épülő társasháztól néhány percnyi sétára található Debrecen egyik nevezetessége, a Nagytemplom, melynek közvetlen környezetében található Debrecen legfontosabb utcája, a Piac utca, amely üzleteivel, éttermeivel, kávézóival várja a kedves vendégeket.
Az ingatlan bemutatásáért, illetve részletes tájékoztatásért keressen bizalommal!
Bruttó ár: 58.801.000.-

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

üzlethelyiségek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Debrecen m² ár
1508 e Ft
883 e Ft -71%
917 e Ft -64%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Debrecen átlagár
58.801 M Ft m Ft
105.5 m Ft 44%
45.6 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros, földszint

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

96 M Ft
150 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

650 M Ft
811 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

440 M Ft
397 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

42 M Ft
24 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
299 m²
183 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
200 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

650 M Ft
811 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

199.9 M Ft
6 szoba
193 m²
Balmazújváros, Vasútsor
Eladó üzlethelyiség

Balmazújváros

15.9 M Ft
4 + 1 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

42 M Ft
24 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

1700 M Ft
1693 m²
Püspökladány
Eladó üzlethelyiség

Püspökladány

520 M Ft
21 szoba
1143 m²
Hortobágy
Eladó üzlethelyiség

Hortobágy

78 M Ft
142 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

96 M Ft
150 m²
Mezőpeterd
Eladó üzlethelyiség

Mezőpeterd

340 M Ft
11 szoba
764 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

69.9 M Ft
36 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

42 M Ft
24 m²
Derecske
Eladó üzlethelyiség

Derecske

41.9 M Ft
118 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
299 m²
183 m²