Eladó üzlethelyiség
Debrecen, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó üzlethelyiség leírása
Debrecen forgalmas üzletközpontjában, a Kálvin téren, 24 nm-es, 8 nm-es galériával rendelkező, földszinti üzlethelyiség eladó! Kirakati portálja 4,20 m szélességű. Kiváló befektetés, jelenlegi bérlője, akár hosszabb időre is tovább bérelné! Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, további információért forduljon hozzám bizalommal!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Üdvözlettel;
Best regards:
Baraté Róbert
Ingatlanértékesítő
*****************
*******************
Álomház Doktor Kft.
4029 Debrecen, Csapó u. 42.
***************
*********
Referencia szám: UZ092737
Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 07. 07.
üzlethelyiségek ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, földszint