City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Debrecen, 10 felett

+ 6 kép 1/9
1 700 000 000 Ft1700 M Ft 1 004 135 Ft/m2
1693 m²
10 felett
építés éve:1912

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 942
Tripsó Tibor
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Debrecen főutcáján, a régi városháza szomszédságában épült a város legrégibb pénzintézete, a Debreceni Első Takarékpénztár palotája, szecessziós stílusban. Az épület egykor a város ékessége volt, hiszen az egyre terjedő építészeti divat Debrecent is elérte.Modern kori funkciója közismert: 2005-től a Debreceni Művelődési Központ székhelye, közösségi, kulturális események, kiállítások otthona a Pódiumtermet és a Kiállító termet (Belvárosi Galériát) is magába foglaló épület volt. A saroképület ma ismert formáját az évszázad második évtizedének elejére érte el. Elegáns külsejét elsősorban annak köszönhette, hogy a Takarékpénztár elhatározta, a bérbe adható boltok és lakások mellett, bővíthető banki tér jöjjön létre és a kaszinónak is kényelmesebb helyet akartak. Az új takarékpénztár gazdagon díszített, háromemeletes székházát ifjabb Rimanóczy Kálmán nagyváradi műépítész tervei alapján 1911-12-re építették fel.„A debreczeni Első Takarékpénztár háromemeletes fényes, új palotája ez idő szerint Debreczennek legszebb, legnagyobb, tegyük hozzá, legjövedelmezőbb bérpalotája volt…, és méltó dísze még ma is Debrecen főutcájának! Ezt a csodálatos impozáns ingatlant kínáljuk most megvételre, amelyben rengeteg fantázia van, és megérdemli, hogy az új tulajdonosa, megvalósítsa benne az álmai üzleti tevékenységét, ahogyan a régi tulajdonosai is ezt tették, nem kis sikerekkel!

További információkért és megtekintésért keressen bizalommal!
TRIPSÓ TIBOR
+36 30 942 5373
Prémium ingatlanértékesítő
Városi Ingatlaniroda
Debrecen

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1004 e Ft
917 e Ft -9%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
1700 M Ft m Ft
45.6 m Ft -3,627%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 10 felett

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Balmazújváros, Vasútsor
Eladó üzlethelyiség

Balmazújváros

15.9 M Ft
4 + 1 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
299 m²
183 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

96 M Ft
150 m²
Tiszacsege
Eladó üzlethelyiség

Tiszacsege

7.9 M Ft
100 m²
0 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

135 M Ft
167 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

46 M Ft
70 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

177 M Ft
384 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
200 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

42 M Ft
24 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

46 M Ft
70 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
200 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

139 M Ft
299 m²
183 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

650 M Ft
811 m²
Debrecen, Péterfia, Hunyadi János utca
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

110 M Ft
154 m²
Hortobágy
Eladó üzlethelyiség

Hortobágy

59.9 M Ft
203 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Mezőpeterd
Eladó üzlethelyiség

Mezőpeterd

340 M Ft
11 szoba
764 m²
Hortobágy, Számadó utca
Eladó üzlethelyiség

Hortobágy

59.9 M Ft
203 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

42 M Ft
24 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

177 M Ft
384 m²
Hortobágy
Eladó üzlethelyiség

Hortobágy

78 M Ft
142 m²
Debrecen
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

177 M Ft
384 m²