Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XVII. kerület

54 164 340 Ft54.164 M Ft 685 625 Ft/m2
79 m²

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Demeter András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

A Home Center üzletházban kiváló helyen lévő, üzlethelyiség eladó!
XVII kerület forgalmas részén található, 2002-ben épített, korszerű üzletközpont területén 79nm nagyságú üzlethelyiség eladó!

Jellemzői:
Elhelyezkedése az üzletközpontban alkalmassá teszi szinte bármilyen szolgáltató, vagy kereskedelmi tevékenység végzésére.
Az ingatlan hosszú távra bérbe van adva, jövendőbeli tulajdonosának így egyből jövedelemtermelő eszközként áll majd a rendelkezésére.

Megközelítés:
Az üzletközpont jól megközelíthető autóval valamint tömegközlekedéssel a 97E,161,161E,202 buszokkal egyaránt.A buszok az üzletközpont előtt állnak meg. A parkolás az üzletközpont saját parkolóiban ingyenes, az üzletközpont teljes területe akadálymentesített ezért népszerű a vásárlók körében.

Szolgáltatások:
Biztonsági szolgálat, Étterem /Kávézó az épületben, Díjmentes parkoló övezet, Kerékpár tároló, Fitness terem, Lift, Kamerarendszer, Egyedi fogyasztásmérők

Az ingatlan ára nettó ár, további ÁFA terheli, amelyet ÁFA alany vásárló esetén fordított ÁFA szabályai szerint kell bevallani.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
686 e Ft
585 e Ft -17%
1113 e Ft 38%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
54.164 M Ft m Ft
121.3 m Ft 55%
156.8 m Ft 65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVII. kerület

144.982 M Ft
1 szoba
243 m²
XVII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVII. kerület

32.615 M Ft
79 m²
XVII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVII. kerület

50.4 M Ft
1 szoba
63 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft
3 szoba
100 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
XIX. kerület, Kispest, Lehel utca 27
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XVII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVII. kerület

187.343 M Ft
1 szoba
314 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
XVII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XVII. kerület

22.672 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület