NapForrás 20 - Buda

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XIX. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
65 000 000 Ft65 M Ft 984 848 Ft/m2
2 szoba
66 m²
földszint
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 517
Feketéné Gyöngyösi Ildikó
GlobeIngatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉSŰ, NAGY KIRAKATI PORTÁLOS ÜZLETHELYISÉG

Kispest Óváros részében kínálunk eladásra egy 66,07 nm-es üzlethelyiséget, amely egy négyemeletes, 28 lakásos új építésű társasház földszintjén helyezkedik el.

Az üzlethelyiség bejárata közvetlen az utcáról nyílik, mindkét helyisége kirakati portálos. A kialakítása szépségszalonnak ideális, de számos egyéb üzleti tevékenység folytatására is alkalmas lehet.

A fűtése hőszivattyúval, padlófűtéssel történik, a nyári meleget klíma teszi elviselhetővé.

Az elhelyezkedése kiváló, hiszen busz és villamos megálló a közvetlen közelben található.

Helyiséglista:
iroda: 34,32 m2
iroda: 24,69 m2
mosdó: 2,79 m2
WC: 1,37 m2
WC: 1,26 m2
WC: 1,64 m2

ÖSSZESEN: 66,07 m2

Az üzlethelyiség a vételár kifizetése után azonnal birtokba vehető.

Hirdetés feltöltve: 2024. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
985 e Ft
721 e Ft -37%
1120 e Ft 12%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
65 M Ft m Ft
63.7 m Ft -2%
156.9 m Ft 59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

53.5 M Ft
1 szoba
21 m²
XIX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIX. kerület

65 M Ft
66 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

64.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIX. kerület

319.99 M Ft
545 m²
511 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

100 M Ft
3 szoba
64 m²
XIX. kerület, Kispest, 19.kerület, Báthory utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIX. kerület

49 M Ft
51 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület