BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Ipoly utca, földszint

+ 5 kép 1/8
39 000 000 Ft39 M Ft 1 695 652 Ft/m2
1 szoba
23 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 977
Kubesch Gábor
Alberlet.hu Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó Budapesten a XIII. kerületben, kiváló helyen, Újlipótváros kedvelt részén egy utcai bejáratú 23 m2-es 1 helyiségből álló üzlethelyiség. Utcai bejáratú, világos, 3 nagy kirakattal rendelkező, sokoldalúan kihasználható.
Jellemzők:
- kiváló elhelyezkedés
- 3 db nagyméretű kirakat
- világos üzlethelyiség
- alkalmas üzletnek, bemutató teremnek
- bútorozatlan
- rendelkezik wc-vel
- parkolás az utcán

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, keressen bátran!

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újlipótváros m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1696 e Ft
766 e Ft -121%
1215 e Ft -40%
1120 e Ft -51%
Ennek az ára
Újlipótváros átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
39 M Ft m Ft
104.2 m Ft 63%
166.8 m Ft 77%
156.9 m Ft 75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Ipoly utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Budapest XIII., Csanády utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

99 M Ft
92 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

139 M Ft
3 szoba
118 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, 1136 Budapest Pannónia u
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

96 M Ft
170 m²
XIII. kerület, IX. Mátyás utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

13.79 M Ft
73 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

125 M Ft
3 szoba
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
3 szoba
197 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Váci út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

169 M Ft
148 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

690 M Ft
150 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

217.51 M Ft
4 szoba
125 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás