Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
VIII. Teleki térnél galériás, felújított üzlethelyiség eladó
Elosztása: fszt: 37 nm, galéria 35 nm. Kereskedelmi és szolgáltató tevékenységre, fodrászatnak, szendvicsbárnak, hideg konyhai tevékenységre, cukrászdának, fagyizónak is alkalmas lehet. Mosdó van bent.
Fűtés: gázkonvektor.
Eladási ár: 44,9 M Ft.
Hirdetés feltöltve: 2024. 02. 15. Utoljára módosítva: 2025. 02. 05.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VIII. kerület, Teleki térnél, földszint