BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VIII. kerület, Palotanegyed, Mária utca, szuterén

+ 9 kép 1/12
54 500 000 Ft54.5 M Ft 381 119 Ft/m2
143 m²
szuterén

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Emelet: szuterén
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
dr. Nagy Rebeka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

A VIII. kerület frekventált részén, egyetemek, kollégiumok és hostelek szomszédságában található, szuterén szinten elhelyezkedő, berendezett vendéglátó egység tulajdonjoga eladó.

A helyiség több évtizede már vendéglátó egységként működik, igény esetén akár pinceszínháznak is kialakítható.

Az ingatlan utcai bejárattal rendelkezik, 143 nm alapterületű.

Eladási ára: 54.5 millió Ft, mely tartalmazza a teljes berendezést és a működtető céget is.

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem, hívjon fel és nézze meg ajánlatomat személyesen is!

Hirdetés feltöltve: 2018. 07. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Palotanegyed m² ár
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
381 e Ft
956 e Ft 60%
935 e Ft 59%
1072 e Ft 64%
Ennek az ára
Palotanegyed átlagár
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
54.5 M Ft m Ft
99.4 m Ft 45%
95.3 m Ft 43%
75.1 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Palotanegyed, Mária utca, szuterén

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

47 M Ft
4 szoba
126 m²
VIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

170 M Ft
211 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Rákóczi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VIII. kerület

280 M Ft
218 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület