Oasis Residence

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Almássy tér

+ 5 kép 1/8
67 000 000 Ft67 M Ft 736 264 Ft/m2
91 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
dr. Nagy Rebeka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Budapest VII. kerületében, az Almássy téren ELADÓ egy melegkonyhás étterem!

Az ingatlan alapterülete 91m²-es, teljeskörűen felújított, berendezett, gépesített állapotú.

Az üzlet MELEGKONYHÁS működési engedéllyel rendelkezik, melynek során kivezetett elszívó lett kialakítva.
A működéshez szükséges szociális helyiségek, raktár, személyzeti öltöző, előkészítők és vendég mosdók kialakításra kerültek.
A közüzemi díjak saját mérőórák alapján fizetendők.

Az ingatlan kb 30 fő leültetésére biztosít helyet.

Eladási ára: 67 M Ft.

Az étterem utcafronti szintjén (20nm) található egy jól felszerelt bárpult és e mellett juthatunk le az alsó szintre, ahol a konyha, a mosdók, a gépészet, a vendégtér és a személyzeti helyiségek találhatóak.

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2022. 05. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
736 e Ft
571 e Ft -29%
983 e Ft 25%
1113 e Ft 34%
Ennek az ára
Külső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
67 M Ft m Ft
61.1 m Ft -10%
160 m Ft 58%
156.8 m Ft 57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Almássy tér

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

200 M Ft
209 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

68 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

35 M Ft
1 szoba
153 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Almássy tér közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
137 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

200 M Ft
320 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

60 M Ft
142 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

88 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba