Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Budapest, III. kerület, Filatorigát, Bécsi út

+ 1 kép 1/4
50 000 000 Ft50 M Ft 1 162 791 Ft/m2
43 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 492
Bedő Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Hangulatos fa gerendás, nagy teraszos étterem eladó!

Az ingatlan alap területe 43 nm, amihez 86 nm-es terasz is tartozik, ahol 50-60 fő kényelmesen el tud helyezkedni! A terasz most egy több milliós felújításon fog átesni, ami még inkább emeli a színvonalát és az értékét!

Jelenleg hamburgerező, szendvicsezőként üzemel! Az éttermet javallott céggel együtt átvenni/megvenni, mivel nagy ügyfélkörnek örvend és folyamatos a növekedés! A facebook-on az értékelése 4,6-os!

Rendelkezik meleg konyhás engedéllyel, illetve idő korlát nélküli alkohol fogyasztással!

A hely közterületen van, aminek a bérleti díja 120.000 Ft és 130.000 Ft közé tehető! Ez az ár szerződés szerint még 6 éven keresztül marad!

Irányár: 50.000.000 Ft!

Hirdetés feltöltve: 2019. 05. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1163 e Ft
914 e Ft -27%
1113 e Ft -5%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
50 M Ft m Ft
186.3 m Ft 73%
156.8 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Filatorigát, Bécsi út

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Bécsi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

88 M Ft
4 szoba
124 m²
III. kerület, Újlak, Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

73.5 M Ft
60 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

85.5 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

89.5 M Ft
2 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

149 M Ft
266 m²
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

157.9 M Ft
3 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

73.5 M Ft
60 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

339 M Ft
6 szoba
271 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

780 M Ft
1026 m²
630 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

570 M Ft
934 m²
III. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

36 M Ft
1 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

85.8 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület, Csillaghegy, Rákóczi utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, III. kerület

400 M Ft
300 m²
XXI. kerület, Csepel belváros, Kossuth
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

56.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Szilágysomlyó utca