Eladó üzlethelyiség
Budapest, II. kerület, szuterén
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó üzlethelyiség leírása
Üzlethelyiség eladó a Széll Kálmán téren
Eladásra kínálunk egy 20 m2-es üzlethelyiséget a forgalmas Széll Kálmán téren.
Budapest egyik legkedveltebb csomópontján, utcai bejáratról lépcsőn juthatunk a félszuterén ingatlanba. Az üzlet falai frissen festettek, laminált parkettával burkolt, a hátsó részben vízcsap és egy kis raktárhelyiség/próbafülke található. WC használatra a társasház alagsorában van lehetőség. A megfelelő hőmérsékletről hűtő-fűtő klíma gondoskodik, illetve elhelyezkedéséből és a 90 cm vastag falaknak köszönhetően télen jól tartja a hőt, nyáron pedig kellemes hűvös a levegő. A modern műanyag nyílászárók mellett biztonsági rácsok is védik az üzletet. A bejárat mellett két oldalt kirakat található.
A fenntartási költségekbe beletartozik a közös költség: 6.839 Ft/hó, melyben benne van a vízfogyasztás; illetve a rezsi: melyet az áramfogyasztás tesz ki, így használattó függően 5-6ezer Ft/hó átalánydíjat kell fizetni.
Az üzlettérbe vezető lépcső, a vizesblokk, és a raktárhelyiség/próbafülke együttes területe nagyjából 4 m2, az üzlettér mintegy 16 m2, így jön össze az üzlet 20 m2-es területe.
Az üzlethelyiség több, mint 20 évig indiai ruhaboltként működött, jelenleg régiségek átadópontjaként üzemel.
Hívjon bizalommal és egyeztetjük a megtekintést!
************
*********************
(További képekért és információkért kérem hívjon!)
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 16. Utoljára módosítva: 2026. 07. 16.
üzlethelyiségek ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, II. kerület, szuterén