Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Budaörs, Szabadság út, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
298 000 000 Ft298 M Ft 600 806 Ft/m2
496 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 475
Bibok Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Fedezze fel Budaörs legjobb üzleti lehetőségét: utcai bejáratos üzlethelyiség várja Önt!
Budaörs szívében, a felkapott Szabadság úton kínálunk eladásra egy különleges üzleti célú ingatlant, amely kiváló lehetőséget biztosít a befektetők számára.
Az ingatlan földszintjén 248 négyzetméteres, jelenleg két részre osztott alapterület ideális választás lehet irodák, bemutatótermek vagy üzletek kialakítására. Az emeleten egy 110 négyzetméteres bemutatóterem és egy modern, 140 nm-es lakás található, 3 szobával, amerikai konyhás nappalival, fürdőszobával, ami kiadható, bérbe adható.
Jelenleg 2 elegáns üzlet működik az épületben. Az egyik az emeleten, a másik a földszinten. Bérlői szívesen maradnának hosszútávon is. Ezen kívül egy üres földszinti üzlet is rendelkezésre áll, amely bármilyen üzleti profilban igénybevehető.
Jelenlegi funkciója lehetővé teszi, hogy az új tulajdonos a saját elképzelései szerint átalakítsa a teret, így a saját ízlésének megfelelően formálhatja azt. Az ingatlan elhelyezkedése kiemelkedő, hiszen a csendes, mégis központi környezet garantálja, hogy a potenciális ügyfelek könnyen rátalálnak.
A környék biztonságos, ami különösen fontos lehet a vállalkozások számára, hiszen a nyugodt légkör hozzájárul a hatékony munkavégzéshez. Az utcai bejáratos üzlethelyiség lehetőséget ad arra, hogy a látogatók közvetlenül belépjenek az ingatlanba, így maximálisan kihasználhatja a hely adottságait. A közlekedési lehetőségek is kedvezőek: az ingatlan könnyen megközelíthető autóval, és a tömegközlekedési járatok is a közelben találhatóak, ami előnyös lehet a munkavállalók és az ügyfelek számára egyaránt. A város jól kiépített infrastruktúrával rendelkezik, így a napi teendők intézése is egyszerű és gyors. A Budaörs környéki üzleti élet virágzik, ami a befektetők számára kedvező lehetőségeket rejt magában. A város dinamikusan fejlődik, így a jövőbeli értéknövekedés garantált. A helyi közösség aktív, a környék pedig számos szolgáltatást kínál, amelyek megkönnyítik a mindennapi életet.
Az ingatlan fűtése gázcirkóval megoldott, emellett légkondicionált, ami biztosítja a kényelmet a nyári hónapokban is. Az ingatlan sokoldalúsága lehetővé teszi, hogy a jövőbeli tulajdonos a saját elképzelései szerint alakítsa ki a teret, így maximálisan kihasználva a benne rejlő lehetőségeket.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez az üzleti célú ingatlan, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk! Szívesen válaszolunk kérdéseire, és segítséget nyújtunk a vásárlási folyamat során.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 23. Utoljára módosítva: 2026. 04. 30.

üzlethelyiségek ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
601 e Ft
783 e Ft 23%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
298 M Ft m Ft
268.8 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs, Szabadság út, 2. emelet

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

285 M Ft
8 szoba
285 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

475 M Ft
12 szoba
560 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

169 M Ft
6 szoba
167 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

269 M Ft
5 szoba
173 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

315 M Ft
5 szoba
236 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

295 M Ft
8 szoba
285 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

490 M Ft
6 szoba
300 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

359 M Ft
5 szoba
310 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

525 M Ft
8 szoba
300 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

315 M Ft
5 szoba
236 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház