Astora Art House

Eladó telek
Zalaszántó

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
35 000 000 Ft35 M Ft 9 796 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 3573 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3683815006
Keszthelyi Adél
Duna House - Keszthely, Bercsényi Miklós utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Zalaszántón 3573 nm zártkerti, művelési ág alól kivont gyönyörű panorámával rendelkező telek eladó. Villany, víz van a telken, könnyen megközelíthető, legnagyobb részt aszfaltos úton.Környékén állandó lakók vannak. A telek 3%-ban beépíthető, nagyrészt sík, erdei fenyők, tuják, örökzöldek veszik körbe.A mellette lévő családi ház és földpince is eladó, összesen 15 000 nm-es területtel. 

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Zalaszántón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaszántó m² ár
10 e Ft
11 e Ft 10%
Ennek az ára
Zalaszántó átlagár
35 M Ft m Ft
13.9 m Ft -151%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaszántó

Eladó ingatlanok a környékről

Keszthely
Eladó telek

Keszthely

32 M Ft
1170 m²
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó telek

Zalaegerszeg

16.9 M Ft
1828 m²
0 m²
Zalaszántó
Eladó telek

Zalaszántó

2.99 M Ft
1086 m²
0 m²
Bánokszentgyörgy
Eladó családi ház

Bánokszentgyörgy

6.2 M Ft
2 szoba
72 m²
Galambok
Eladó nyaraló

Galambok

39.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Zalakaros
Eladó telek

Zalakaros

39.5 M Ft
3660 m²
Nagykanizsa, Március 15. tér
Eladó telek

Nagykanizsa

4.2 M Ft
1019 m²
Zalaszántó
Eladó telek

Zalaszántó

14.9 M Ft
917 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Kehidakustány
Eladó telek

Kehidakustány

27.5 M Ft
1580 m²
0 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

24.9 M Ft
2 + 1 szoba
42 m²
Zalaszántó
Eladó telek

Zalaszántó

14.99 M Ft
70 m²
0 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

32.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Zalaszántó, Nincs utca
Eladó telek

Zalaszántó

5 M Ft
2.17 ha
Felsőpáhok
Eladó telek

Felsőpáhok

35 M Ft
3951 m²
Letenye
Eladó családi ház

Letenye

36.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

124.44 M Ft
1.68 ha
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó telek

Zalaegerszeg

24 M Ft
1050 m²
0 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

73 M Ft
3 szoba
68 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

32 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Zalakaros
Eladó családi ház

Zalakaros

99 M Ft
10 szoba
219 m²
Bagod, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház