BAM Living

Eladó telek
Tihany

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 7 kép 1/10
98 000 000 Ft98 M Ft 64 010 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1531 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Mucsi Zsuzsanna
Duna House - Retek utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó Tihany csendes, nyugodt részén, egy 1531 m2-es üres építési telek, amely szép panorámával rendelkezik a Csúcshegyre és a Belső tóra!
A telek újonnan kialakított, közművekkel még nem rendelkezik.

Építési övezet: Üh1Beépíthetőség: 10%Legnagyobb építmény magasság: 5 mLegnagyobb terepszint alatti beépíthetőség: 10%Minimális zöldfelület: 80%
A beépítésre már készültek látványtervek, melyeket megtekinthetnek a fotógalériában.
A környéken színvonalas épületek találhatóak, jó szomszédsággal. Fontos lehet, hogy ez a rész a nyáron megszokott tihanyi nyüzsgéstől távol marad, a nehezen elviselhető átmenő turizmus ezt a területet megkíméli, így zavartalanul lehet élvezni a Balatont, a panorámát és a csendet!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Tihanyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tihany m² ár
64 e Ft
491 e Ft 87%
Ennek az ára
Tihany átlagár
98 M Ft m Ft
143.2 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tihany

Eladó ingatlanok a környékről

Tihany
Eladó telek

Tihany

50 M Ft
2.29 ha
Tihany, Cserhegy
Eladó telek

Tihany

42 M Ft
1514 m²
Kővágóörs
Eladó telek

Kővágóörs

11.9 M Ft
3835 m²
0 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

85 M Ft
4750 m²
0 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

10 M Ft
2326 m²
0 m²
Balatonederics
Eladó telek

Balatonederics

49.9 M Ft
3523 m²
0 m²
Tihany
Eladó telek

Tihany

450 M Ft
761 m²
Sümeg
Eladó sorház

Sümeg

48.9 M Ft
5 szoba
126 m²
Vanyola
Eladó telek

Vanyola

3.1 M Ft
8435 m²
0 m²
Tihany
Eladó telek

Tihany

349 M Ft
885 m²
0 m²
Tihany, Cserhegy
Eladó telek

Tihany

42 M Ft
1514 m²
Balatonfüred
Eladó telek

Balatonfüred

199 M Ft
3800 m²
Tihany
Eladó telek

Tihany

218 M Ft
1043 m²
0 m²
Balatonszepezd
Eladó telek

Balatonszepezd

26.9 M Ft
2508 m²
0 m²
Tihany
Eladó telek

Tihany

1390 M Ft
1.04 ha
0 m²
Várpalota
Eladó ikerház

Várpalota

38 M Ft
2 szoba
82 m²
Tihany
Eladó telek

Tihany

300 M Ft
1201 m²
0 m²
Csajág
Eladó telek

Csajág

6.99 M Ft
1365 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

149.9 M Ft
2251 m²
0 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

269.9 M Ft
8 szoba
270 m²
Szigliget
Eladó telek

Szigliget

59 M Ft
1555 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

44.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Balatonkenese, Balatonkenese-Balatonakarattya
Eladó telek

Balatonkenese

270 M Ft
2528 m²
0 m²
Csopak
Eladó telek

Csopak

8.3 M Ft
2787 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kétegyháza
Eladó családi ház

Kétegyháza