Seven Pearl

Eladó telek
Tatabánya

101 000 000 Ft101 M Ft 33 667 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 3000 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456018
Gottfried Marianna
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Befektetők Figyelem!!!

Tatabányán dinamikusan fejlődő városrészen, Kertvárosban eladó egy 3000 nm- es fejlesztési terület.

A telek jellemzői:37 m- es utcafront
Besorolása: Ln-5 ( nagyvárosias lakóövezet)
Beépíthetősége: 50 %
Legkisebb zöldfelületi mutató: 25%
Közművek az utcáról bevezethetőek.

Bővebb információért és a telek megtekintésével kapcsolatban keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
34 e Ft
52 e Ft 35%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
101 M Ft m Ft
83.9 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya

Eladó telkek a környékről

Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

33.264 M Ft
924 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

26.9 M Ft
2.23 ha
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

64.9 M Ft
4400 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

800 M Ft
18.94 ha
Tatabánya, Mésztelep, Gyár utca
Eladó telek

Tatabánya

9.9 M Ft
4073 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

8.499 M Ft
931 m²
0 m²
Kesztölc, Kökény utca
Eladó telek

Kesztölc

14.44 M Ft
972 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

15.4 M Ft
545 m²
0 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

68.174 M Ft
5.68 ha
0 m²
Komárom
Eladó telek

Komárom

251.707 M Ft
8067 m²
0 m²
Tatabánya, Tarjáni út
Eladó telek

Tatabánya

266.714 M Ft
1.91 ha
Tatabánya, Kertváros, Kert utca
Eladó telek

Tatabánya

15.99 M Ft
800 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

72.575 M Ft
6.05 ha
0 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

26.9 M Ft
1963 m²
0 m²
Kecskéd
Eladó telek

Kecskéd

36 M Ft
1749 m²
0 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

31.032 M Ft
862 m²
0 m²
Esztergom
Eladó telek

Esztergom

19.9 M Ft
1297 m²
0 m²
Tatabánya, Tatabánya Cseresznye utca 1
Eladó telek

Tatabánya

359.04 M Ft
2.04 ha
Tokod, Sas-hegy
Eladó telek

Tokod

3 M Ft
2654 m²
0 m²
Tatabánya, 6-os telep, Nincs utca
Eladó telek

Tatabánya

5.8 M Ft
1104 m²
Tatabánya
Eladó telek

Tatabánya

97.5 M Ft
3900 m²
0 m²
Szomód
Eladó telek

Szomód

11 M Ft
2500 m²
0 m²
Pilismarót
Eladó telek

Pilismarót

3 M Ft
1684 m²
0 m²
Annavölgy, Szabadság utca
Eladó telek