Astora Art House

Eladó telek
Tárnok

+ 1 kép 1/4
184 900 000 Ft184.9 M Ft 18 490 Ft/m2
1 ha

Részletes adatok

Telekméret: 10000 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lelkes Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Tárnokon az M7-s autópálya lehajtójánál, 10.000 nm-s, belterületi telek eladó!

- a telek négyzetes alakú 100 X 100 méter
- stratégiai elhelyezkedésű a fővároshoz közel, könnyű hozzáférés az M7-es autópályárólter
- övezeti besorolása Gksz-4 (kereskedelmi szolgáltató terület).
- beépítés módja: szabadonálló,
- beépíthetőség: 50%,
- építmény magasság: 18 méter,

Víz, csatorna, villany, gáz az utcában megtalálható.

A telekre egy irodaház terve már rendelkezésre áll.

Ha bármi további kérdése van vagy szeretné megtekinteni, kérem hívjon, akár hétvégén is!

Közvetlen , M0 és M1, M6 autópályák csomópontja mintegy pár km távolságra van.
Ajánlom mindenkinek aki BEFEKTETÉST ÉS/VAGY VÁLLALKOZÁSHOZ KERES!
Hívjon minél hamarabb, még mielőtt elkapkodják Ön elől!l
Hétvégén is hívható vagyok!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Tárnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tárnok m² ár
18 e Ft
23 e Ft 18%
Ennek az ára
Tárnok átlagár
184.9 M Ft m Ft
88.1 m Ft -110%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tárnok

Eladó ingatlanok a környékről

Tárnok
Eladó telek

Tárnok

75 M Ft
623 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

210 M Ft
3.79 ha
0 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

9.95 M Ft
750 m²
0 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

84.9 M Ft
7 szoba
140 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

150 M Ft
1 ha
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Tárnok, Sóskúti út
Eladó telek

Tárnok

110 M Ft
1.08 ha
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

219.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

160 M Ft
1.05 ha
Érd
Eladó téglalakás

Érd

103.001 M Ft
3 szoba
81 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

120 M Ft
5352 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

24.9 M Ft
2744 m²
0 m²
Százhalombatta
Eladó családi ház

Százhalombatta

74.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

75 M Ft
3 szoba
110 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

89.9 M Ft