BAM Living

Eladó telek
Tárnok, Nincs utca

+ 5 kép 1/8
179 900 000 Ft179.9 M Ft 17 990 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 10000 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623814950
Bucalics Roxána
Duna House - Érd, Riminyáki út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

TÁRNOKON, M7 KÖZELI RÉSZÉN IPARI TERÜLET ELADÓ ! 
A terület összesen 10 000 m2. Körbekerítve nincsen.
Övezeti besorolása: GKSZ 4Szabadon álló építési módozattal50 % beépíthetőségLegnagyobb építménymagassága: 12 méter
A Gksz-4 jelű építési övezetben 
a) az építési hely határa sehol nem lépheti át az autópálya 100 m-es és a csomóponti ágak 50 m-es védőtávolságát,b) a megengedett legnagyobb épületmagasság 12,0 m, de az övezetben az üzemeltetéshez
tartozó technológiai berendezések műszakilag szükséges méretéhez igazodó épület
építése esetén ettől az épületmagassági előírásoktól el lehet térni, legfeljebb 18,0 m
magasságig.
Áram a telken belül, így azonnali fejlesztési lehetőséget nyújt. Többi közmű az utcában. Az előtte út még földes út, de az odavezető út nagy része aszfaltozott.
A környék folyamatosan fejlődik, rengeteg működő csarnokokkal, vállalkozásokkal. 
További információkért hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Tárnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tárnok m² ár
18 e Ft
23 e Ft 21%
Ennek az ára
Tárnok átlagár
179.9 M Ft m Ft
88.1 m Ft -104%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tárnok, Nincs utca

Eladó ingatlanok a környékről

Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

89.9 M Ft
3 szoba
114 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

160 M Ft
1.05 ha
Érd
Eladó családi ház

Érd

84.9 M Ft
7 szoba
140 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Tárnok, Sóskúti út
Eladó telek

Tárnok

110 M Ft
1.08 ha
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Százhalombatta
Eladó családi ház

Százhalombatta

74.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Szigetszentmiklós
Eladó téglalakás

Szigetszentmiklós

67.2 M Ft
3 + 1 szoba
60 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

14.99 M Ft
1001 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Tárnok, Fő utca
Eladó telek

Tárnok

22 M Ft
1750 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

75 M Ft
623 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

9.95 M Ft
750 m²
0 m²
Tárnok
Eladó telek

Tárnok

160 M Ft
1.05 ha
Tárnok
Eladó telek