Eladó telek
Tahitótfalu, Jóság III. dűlő
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Tahitótfalu, Jóság III. dűlőn eladó egy 2710 nm-es, kb 20 m széles szántó. Besorolása MK-ü1, ami lehetővé teszi egy gazdasági épület, vagy akár egy üdülő épület megépítését! 3 %-ban beépíthető, 4 m épület magasság az engedélyezett. Fúrt kút a telken található, illetve a villany az utcában, a szomszéd telekig van. Többen állandóan laknak ezen a területen, ahogy a szomszédságban is.
A szomszéd ház is eladó, amihez szintén hasonló méretű kert tartozik. Az építmény összesen kb 100 nm, amiben egy összkomfortos lakrész, tároló és állattartásra alkalmas helyiség található.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.
Telkek ára Tahitótfalun
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Tahitótfalu, Jóság III. dűlő