Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kettő az egyben! Parkerdei dupla telek eladó!Szombathelyen a Parkerdőben kínálok eladásra közvetlen egymás mellett levő, 2 db kiskertet, kis faházzal, összesen 1085 nm telekmérettel.A telkek külön-külön 540 nm és 545 nm nagyságúak, külön helyrajzi számmal rendelkeznek, összenyitották, így nincs leválasztva egymástól a két telek. A két telek együtt kerül eladásra. Közigazgatásilag Séhez tartoznak a területek, besorolásuk: kert, művelési ág alól nincsenek kivonva.Víz és a villany a telken belül van.Ez a különleges ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik egy kis nyugalmat és menedéket keresnek a mindennapok rohanásából. A parkerdő közelsége arra is lehetőséget nyújt, hogy a tulajdonosok sétáljanak, túrázzanak vagy egyszerűen csak élvezzék a természet szépségét és nyugalmát saját kertjükben.További információért és megtekintésért kérem hívjon vagy írjon e-mailt, és ne feledje hogy vevőinknek minden szolgáltatásunk INGYENES!
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 22. Utoljára módosítva: 2025. 03. 25.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Szombathely