Astora Márvány8

Eladó telek
Szigetszentmiklós, földszint

1/1
176 600 000 Ft176.6 M Ft 12 002 Ft/m2
1.47 ha
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 14714 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 990
Osadcow Gergely
Leéb és Fia Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Befektetők, építési vállalkozók figyelmébe ajánlom!

Szigetszentmiklós csendes utcájában, ovóda és wellnes park szomszédságában, eladó összesen 14.714 nm-es három helyrajzi számon szereplő, belterületi, kivett beépítetlen terület, magánút megnevezésű építési telek.Külön-külön és egyben is megvásárolható. Beépíthetősége 30%, minden közmű az utcában található.
Irányár: 12. ezer Ft / nm (LC7364)

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
12 e Ft
23 e Ft 49%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
176.6 M Ft m Ft
64.6 m Ft -173%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós, földszint

Eladó telkek a környékről

Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

748 M Ft
3.4 ha
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

275.798 M Ft
2.94 ha
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

300 M Ft
1 ha
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városkörnyék, Gyümölcsös utca
Eladó telek

Szigetszentmiklós

42 M Ft
7747 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

43.4 M Ft
2673 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

1744 M Ft
9.69 ha
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

85 M Ft
1573 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós