Seven Pearl

Eladó telek
Szada

+ 5 kép 1/8
98 000 000 Ft98 M Ft 98 196 Ft/m2
998 m²

Részletes adatok

Telekméret: 998 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 948
Harai és Társai Kereskedelmi és Szolgáltató Betéti Társaság
Harai Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Szadán közel a központhoz, de csendes panorámás részen kínálunk eladásra egy 998 m2-es saroktelket. A telekre jogerős építési engedély alapján azonnal megkezdhető egy önálló családi ház építése.

Amennyiben a telek új tulajdonosa változtatni szeretne a jogerős terven, kérheti a tervmódosítást.
A telekterület 30 %-a építhető be.
Lke-2 építési övezet.
Épület magasság: max.5 méter
Beépítés módja:oldalhatáron álló.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Szadán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szada m² ár
98 e Ft
46 e Ft -116%
Ennek az ára
Szada átlagár
98 M Ft m Ft
69.5 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szada

Eladó telkek a környékről

Szada, Fenyő utca
Eladó telek

Szada

121.9 M Ft
1874 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

42 M Ft
939 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

70.335 M Ft
1563 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

59 M Ft
912 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

50 M Ft
6509 m²
Szada
Eladó telek

Szada

108.3 M Ft
1805 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

42 M Ft
939 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Szada
Eladó telek

Szada

17 M Ft
4.72 ha
Szada
Eladó telek

Szada

103.2 M Ft
1720 m²
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

112.44 M Ft
1874 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

99.9 M Ft
6000 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft