Astora Olive Club House

Eladó telek
Szada

+ 5 kép 1/8
99 720 000 Ft99.72 M Ft 60 000 Ft/m2
1662 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1662 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szaitz Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Szada kiemelt övezetében, Fenyvesligeten eladó egy 1662nm-es telek!

Hogy miért is válaszd ezt?

+ Önálló családi és ikerház is építhető rá!
+ Aszfaltozott úton található minden összközművel.
+ Vízbekötés megtörtént, kerticsap és az akna kiépítése is készen van, csatorna és gáz a telken belül.
+ A villany telek előtt.

Jelenleg "kivett beépítetlenterület" besorolású, ami azt jelenti, hogy bármikor kezdhető a ház építés, nem kell jogilag bajlódni vele.

+ Lke-1 övezeti besorolású
+ Beépíthetőség 30%, oldalhatáron álló.
+ Zöldfelületi arány 60%
+ Legnagyobb épületmagasság 5m.
+ Garázs a telken építhető 2db.

A környék infrastruktúrája kiváló és csak újszerű és új építésű házak veszik körül.
Elszeparált mellék aszfaltos úton megközelíthető, ami garantálja a nyugodt és háborítatlan mindennapokat.
Az ingatlan tehermentes, jogilag rendezett és akár azonnal is birtokba vehető.

Ha a méltán kedvelt Fenyvesligeten keresel telket békés és csendes környéken, akkor itt megtalálod a számításod!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Szadán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szada m² ár
60 e Ft
46 e Ft -32%
Ennek az ára
Szada átlagár
99.72 M Ft m Ft
69.5 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szada

Eladó telkek a környékről

Szada
Eladó telek

Szada

70.335 M Ft
1563 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

103.14 M Ft
1719 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Szada
Eladó telek

Szada

103.2 M Ft
1720 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

42 M Ft
939 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Szada
Eladó telek

Szada

8 M Ft
2456 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

99.9 M Ft
6000 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

67.545 M Ft
1501 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Szada
Eladó telek

Szada

42 M Ft
939 m²
Szada
Eladó telek

Szada

42 M Ft
939 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

59 M Ft
912 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Szada
Eladó telek

Szada

185 M Ft
4665 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szada
Eladó telek

Szada

67.5 M Ft
1500 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²