Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Sopron és Balf között ,aszfaltos útról megközelíthető helyen nagyon szép környezetben 1327 m2-es zártkert besorolású ingatlan eladó!
A kert teljesen körbekerített,villannyal ellátott ,amelyet földkábelben vezettek el.35 m2-es térburkolóval ellátott gépkocsi beállót alakítottak ki.
A kert nagyon szép ápolt rendezett,nagyobb része füvesítve,külön leválasztva konyhakert ,virágos rész.
Termő gyümölcsfák(alma,meggy,cseresznye),szeder,szőlő található.
A területen egy hangulatos 35 m2-es fedett előteraszos fa házikó.Az épület mellett tárolók.Több esővíztároló,angol wc,amely a viztározóról működik.A kert 7,5 méter széles 170 méter hosszú.
A kert nagyon szép csendes helyen helyen van,jó szívvel ajánlom minden korosztály számára!
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 11. Utoljára módosítva: 2025. 07. 11.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Sopron, 10 felett