Astora Art House

Eladó telek
Siófok, Nincs utca

+ 1 kép 1/4
10 500 000 Ft10.5 M Ft 6 876 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1527 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3684506743
Duna House - Siófok, Fő utca
Duna House - Siófok, Fő utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Balatoni panorámás telek eladó!

Siófok-Töreki legmagasabb pontján eladó egy osztatlan közös tulajdonban lévő, külterületi  szántó, gyümölcsös és szőlő besorolású telek ami 1527nm.
Víz és villany vezeték az utcában van.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
7 e Ft
73 e Ft 91%
Ennek az ára
Siófok átlagár
10.5 M Ft m Ft
70.1 m Ft 85%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, Nincs utca

Eladó telkek a környékről

Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Hollád
Eladó telek

Hollád

6 M Ft
2356 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

16.8 M Ft
3111 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

34 M Ft
933 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

36.9 M Ft
600 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

26.9 M Ft
5653 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23 M Ft
615 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

70 M Ft
810 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

5.9 M Ft
1657 m²
0 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

4.5 M Ft
2698 m²
0 m²
Buzsák
Eladó telek

Buzsák

15.9 M Ft
1800 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

60 M Ft
2862 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

94.9 M Ft
814 m²
0 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

2.9 M Ft
1569 m²
0 m²
Gyugy
Eladó telek

Gyugy

36 M Ft
6920 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

14.9 M Ft
1628 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

110 M Ft
4378 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Igal
Eladó telek

Igal

65 M Ft
1.3 ha
0 m²
Kaposvár, Kecelhegy-Cser, Beszédes József utca
Eladó telek

Kaposvár

12.5 M Ft
1009 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

51.9 M Ft
792 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szigliget, Soponyai út
Eladó ikerház

Szigliget

429 M Ft
7 + 2 szoba
212 m²
Bag
Eladó ikerház

Bag

93 M Ft
3 szoba
67 m²