Seven Pearl

Eladó telek
Pomáz

+ 16 kép 1/19
44 900 000 Ft44.9 M Ft 62 361 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 720 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Cseh Klaudia
Duna House - Csillaghegy

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Vedd fel velünk a kapcsolatot még ma, ha szeretnéd személyesen is megtekinteni ezt a különleges telket!
Pomáz-  Majdán fejlődő részén, ÖRÖKPANORÁMÁS , 720 nm-es LAKÓÖVEZETI , építési telek eladó, csendes zsákutca utolsó telke.

Ne hagyd ki ezt az egyedülálló lehetőséget, hogy saját kedved szerint tervezhess és építhess. Ez a telek adja meg az alapját álmaid otthonának, ahol minden egyes napon élvezheted a természet közelségét és a város által nyújtott kényelmet. Építsd meg otthonodat ezen a csodálatos teleken, ahol a lehetőségek korlátlanok.

Amellett, hogy gyönyörködhetsz a természet adta szépségben, a zsákutca lokáció miatt kevés az átmenő forgalom, ami garantálja a nyugodt, zavartalan környezetet otthonod számára. A panoráma magáért beszél; reggelente a nap kelte, este pedig a csillagok ragyogása köszönti az itt élőket.

Az adott ingatlan ideális választás, ha egy személyre szabott, egyedi otthont szeretnél létrehozni. A lakóövezeti besorolás biztosítja, hogy a környezet megőrzi csendes, családias jellegét. Az itt épülő ház kétségtelenül kiemelkedő lesz, legyen szó designról vagy funkciókról.

A telek tökéletes választás azok számára, akik a természetközeliség nyugalmát keresik, ugyanakkor nem szeretnének lemondani a városi élet kényelméről. A telek közel esik a központhoz, így mindennapi szükségleteidet könnyedén elérheted, beleértve a bevásárlási lehetőségeket is.

Fedezd fel álmaid telekét, ahol új otthonodat építheted fel! Eladó egy 720,00 m2 alapterületű, lakóövezeti telek, zsákutca nyugalmával és lenyűgöző panorámával. Ennek a különleges ingatlannak a vételára mindössze 44 900 000 HUF.Közművek:
- villany telken belül
- gáz már folyamatban, víz - csatorna társulás alatt.
Az utca ezen vége murvás úton megközelíthető elején már beépített telkek vannak.
Övezeti besorolása:
- Lke-3

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Pomázon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pomáz m² ár
62 e Ft
36 e Ft -72%
Ennek az ára
Pomáz átlagár
44.9 M Ft m Ft
32.2 m Ft -40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pomáz

Eladó telkek a környékről

Pomáz
Eladó telek

Pomáz

15 M Ft
580 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

20.9 M Ft
1759 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

13 M Ft
1644 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4496.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

15 M Ft
580 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Pomáz, Orgona
Eladó telek

Pomáz

34.9 M Ft
1061 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

23.9 M Ft
919 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

27.8 M Ft
1236 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

55 M Ft
1440 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

47.5 M Ft
1215 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Pomáz, Szabadság utca
Eladó telek

Pomáz

39.57 M Ft
1291 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

45 M Ft
1034 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz