Avico Greentop

Eladó telek
Pomáz, Vadász János utca

+ 1 kép 1/4
44 900 000 Ft44.9 M Ft 60 594 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 741 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Menyhárt Zsolt
Duna House - Csömöri út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó Pomázon az ORLOVÁC vonzáskörzetében, egy teljesen tehermentes 1/1 tulajdonú,
741 nm.alapterülettel és jó adottságokkal rendelkező jelenleg üres BELTERÜLETI ÉPÍTÉSI
telek. Ahol az utca már részlegesen közművesitett (víz+villany ott van) és aminek egész
közművesítésére várhatóan hamarosan sor kerül.  
Ha szeretnék az ingatlant személyesen (is) megtekinteni, vagy csak további kérdések merülnének fel azzal kapcsolatosan, kérem (nyugodtan) hívjanak és én megadok minden szükséges plusz információt !!! Illetve a lehető leghamarabbi időn belül - egy oda történő bejárás keretében - bemutatom azt Önöknek

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

Telkek ára Pomázon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pomáz m² ár
61 e Ft
37 e Ft -66%
Ennek az ára
Pomáz átlagár
44.9 M Ft m Ft
32.5 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pomáz, Vadász János utca

Eladó telkek a környékről

Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

32 M Ft
720 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

15 M Ft
580 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

35 M Ft
638 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

23.9 M Ft
919 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

41.9 M Ft
558 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

55 M Ft
2909 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

27.8 M Ft
1236 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Pomáz, Szabadság utca
Eladó telek

Pomáz

39.065 M Ft
1291 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

39.99 M Ft
838 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

13 M Ft
1644 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

250 M Ft
1.14 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Egerbakta
Eladó családi ház