Eladó telek
Pilisjászfalu
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Plisjászfalun eladó egy 692 nm es belterületi örökpanorámás telek. Víz, csatorna bevezethető, a szomszédos ingatlanok tulajdonosai is sürgetik! Villany a telek előtt. a telek tájolása lehetővé teszi napelemek felszerelését a építendő házra. Az ingatlan az utcafronton kb. 14 Méter széles. a telek hegyoldal felé emelkedik, leginkább teraszosan beépíthető, az utcafronton garázzsal fölötte az épület, mögötte egy intim hátsó kerttel. A növényzet kiírtását a tulajdonos elkezdte! a településnek ez a része most kezd beépülni, nem kell földutakon menni, szinte végig aszfaltos út vezet a telekig! Óvoda, iskola, üzletek a közelben! A vasútállomás p+r parkolója egy két perc kocsival, gyalogosan 5 perc! ! Budapest Nyugati Pályaudvar 50 perc alatt elérhető. Pilisjászfalu a térség egyik legdinamikusabban fejlődő települése. Az M0-ás a kesztölci körforgalomnál fog becsatlakozni, így a település mind a főváros, mind a nyugati országrész felől remekül megközelíthető lesz. Jöjjön el, tekintse meg! Várom hívását! Lengyel Katalin
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 05. Utoljára módosítva: 2026. 01. 06.
Telkek ára Pilisjászfalun
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pilisjászfalu