Astora Art House

Eladó telek
Páty

+ 10 kép 1/13
67 900 000 Ft67.9 M Ft 75 194 Ft/m2
903 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 903 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 483
Homokiné Molnár Petra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

ELADÓ 903nm ZÁRTKERTI TELEK PÁTY MÉZESHEGYEN!

Nyugalom, természet és kiváló megközelíthetőség egy helyen!
Eladó Páty közkedvelt, dinamikusan fejlődő részén, a Mézeshegyen egy enyhén lankás, 16 méter széles kivett zártkerti telek, amely tökéletes választás lehet hétvégi kikapcsolódásra, befektetésre vagy akár életvitelszerű használatra is.

A telek főbb jellemzői:

* 10%-os beépíthetőség
* Úszókapus utcafront
* Betonozott parkoló a telken
* Jó minőségű sóderes úton megközelíthető
* Víz, villany, gáz a telken
* Emésztőgödör kialakítva
* Enyhén lankás, jól használható terület
* Praktikus fészer a telken

A telken található egy téliesített felépítmény is:

* 2 hálófülke
* Fürdő
* Főzőfülke
* Fedett terasz taposóval

Csend, madárcsicsergés, természetközeli hangulat mégis minden könnyen elérhető!

Kiváló elhelyezkedés:

* Budapest kb. 25-30 perc
* Gyors kapcsolat az M1, M0 és M7 autópályákhoz
* Közelben: Budaörs, Biatorbágy, Zsámbék és Tatabánya

Ideális választás azoknak, akik nyugodt környezetre vágynak, de nem szeretnének elszakadni a város kényelmétől!

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Pátyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Páty m² ár
75 e Ft
26 e Ft -188%
Ennek az ára
Páty átlagár
67.9 M Ft m Ft
41.5 m Ft -64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Páty

Eladó telkek a környékről

Páty, Vihar
Eladó telek

Páty

59.5 M Ft
650 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

35 M Ft
286 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

35 M Ft
286 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

60 M Ft
1633 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Páty
Eladó telek

Páty

49 M Ft
1530 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

58.9 M Ft
2000 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

16.9 M Ft
798 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Páty
Eladó telek

Páty

35 M Ft
286 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4439.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

20 M Ft
1514 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Páty
Eladó telek

Páty

52 M Ft
1390 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

57.9 M Ft
1531 m²
Páty
Eladó telek

Páty

34.9 M Ft
1453 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Nagyszénás
Eladó családi ház

Nagyszénás

14 M Ft
3 szoba
81 m²
Tab
Eladó családi ház

Tab

64.99 M Ft
4 szoba
160 m²
Csabacsűd
Eladó családi ház

Csabacsűd