Oasis Residence

Eladó telek
Páty, Kökény utca

+ 6 kép 1/9
79 900 000 Ft79.9 M Ft 14 337 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 5573 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Lukács Tibor Géza
Duna House - Szinyei Merse utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

KIVÉTELES LEHETŐSÉG!Páty Mézeshegyen eladó zártkerti ingatlan. A telek beépíthetősége 10%-ék, mivel a telek jelenleg 2 telek összevonásával összesen 2978+2575 nm, így a beépíthetősége több mint 500 nm. az építmény magassá 4.5 m.
Az eladó telek a festői szépségű 2071 Páty határában! Ez az impozáns, 5 573 négyzetméteres terület ideális lehetőséget kínál mindazoknak, akik nyugodt, természetközeli környezetben szeretnének építkezni. Az ingatlan zártkerti besorolású, így tökéletes választás lehet mezőgazdasági vagy hobbi célú hasznosításra is. Az ingatlan vételára mindössze 79 900 000 forint, ami kivételes árat jelent a terület méretét és adottságait figyelembe véve. A telken belüli négyzetméterár 14 336 forint, amely igazán versenyképes ajánlatnak számít a környéken.

Kiemelten ajánlom befektetőknek, de magánszemélyeknek is jó befektetés! A telek környezetében már családi házak épülnek, állandó lakhatással.
Páty, mint település, dinamikus fejlődésben van, erős közösségi élettel és kiváló infrastruktúrával büszkélkedhet. A környező dombok és szőlőültetvények tökéletes helyszínt biztosítanak a kikapcsolódásra és aktív pihenésre vágyók számára. A község ideális választás mindazoknak, akik értékelik a természet közelségét és a barátságos, kisvárosi hangulatot, miközben a főváros kényelmes közelségét is élvezhetik.

A telek elhelyezkedése rendkívül előnyös, Páty festői környezetben található, ahol a főváros közelsége kényelmes elérhetőséget biztosít. Az ingatlan csendes, nyugodt utcában fekszik, távol a városi nyüzsgéstől, mégis mindössze néhány percre a szükséges szolgáltatásoktól, beleértve a bevásárlási lehetőségeket, iskolákat és közlekedési csomópontokat. Páty a Budai-hegység lábánál terül el, így a panoráma és a természeti környezet garantáltan elvarázsolja az új tulajdonost.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, hívjon bizalommal, akár a hétvégén is állok rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Pátyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Páty m² ár
14 e Ft
26 e Ft 45%
Ennek az ára
Páty átlagár
79.9 M Ft m Ft
40.8 m Ft -96%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Páty, Kökény utca

Eladó telkek a környékről

Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Páty, Páty - zártkerti
Eladó telek

Páty

49 M Ft
1530 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

58.9 M Ft
2000 m²
Páty, Kökény utca
Eladó telek

Páty

27.9 M Ft
845 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Páty
Eladó telek

Páty

20 M Ft
1514 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

13 M Ft
691 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

20 M Ft
1514 m²
0 m²
Páty, Vihar
Eladó telek

Páty

59.5 M Ft
650 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Páty
Eladó telek

Páty

16.9 M Ft
798 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Páty
Eladó telek

Páty

35 M Ft
286 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Páty
Eladó telek

Páty

34.9 M Ft
1453 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Rábaszentmihály
Eladó családi ház

Rábaszentmihály