Astora Márvány8

Eladó telek
Őrbottyán

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 554 938 Ft/m2
5 szoba
162 m²
építés éve:1992

Részletes adatok

Telekméret: 898 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Majzik Viktória
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Őrbottyán szívében, Őrszentmiklós városrészben kínáljuk eladásra egy beruházásra is alkalmas ingatlant.
Ideális választás lehet, ha családi házat, ikerházat vagy társasházat szeretné építeni, de ideális lehet vendéglátó vállalkozások, rendezvényházak számára is.

Amit érdemes tudni:
+ A telek 898 nm-es amely lehetőséget kínál a kertkapcsolatos életmódra, lehetővé téve a szabadban való pihenést és a szabadidős tevékenységeket.
+ A tulajdoni lapon a pontos megnevezése: Belterület - művelési ág/kivett megnevezés/ Kivett udvar és vegyes funkciójú épület.
+ Az ingatlan Lke 6-os övezetben található, ennek paraméterei:
a) a beépítési mód oldalhatáron álló,
b) a kialakítható építési telek legkisebb területe 600 m²
c) a kialakítható építési telek legkisebb szélessége 16 m,
d) a kialakítható építési telek legkisebb mélysége 30 m,
e) a legnagyobb beépítettség terepszint felett 25%,
f) a legnagyobb beépítettség terepszint alatt 32%,
g) a legnagyobb szintterületei mutató 0,5 m² / m²,
h) a legnagyobb épületmagasság 6,0 m,
i) a legkisebb épületmagasság 3,5 m,
j) a legkisebb zöldfelületi arány 60%.

+A telken található ingatlan alapterülete 162 nm, amely jelenleg öt helyiséget foglal magában.
+ Ez az alapterület bőven biztosít helyet a család életvitelének, vagy akár üzleti tevékenységek lebonyolítására.
+ Az ingatlan állapota átlagos, de új tulajdonosa könnyedén alakíthatja ízlésének megfelelően, akár lakóházként, akár vendéglátó egységként akarja majd használni a jövöben.
+ Az elektromos fűtés és a klímaberendezés biztosítja a komfortos hőmérsékletet egész évben.
+ A 15 nm-es terasz ideális helyszín lehet a reggeli kávézásokhoz vagy baráti összejövetelekhez, miközben a környék csendes és nyugodt légköre segít a kikapcsolódásban.

+ Az ingatlan elhelyezkedése is kiemelkedő, hiszen kitűnő közlekedési lehetőségekkel bír. A közelben található közlekedési csomópontnak köszönhetően könnyedén elérheti Budapest belvárosát, valamint a környező településeket is.
+ A környék ellátottsága kiváló, hiszen számos bolt, étterem és szolgáltatás található a közelben, így a mindennapi élethez szükséges minden kéznél van.
+ Az ingatlan befektetési célra is tökéletes, hiszen a felkapott környék folyamatosan fejlődik, így a jövőbeni értéknövekedés biztosított.

Bármilyen kérdése van az ingatlannal vagy a vásárlási folyamattal kapcsolatban, bizalommal fordulhat hozzánk. Szívesen állunk rendelkezésére, hogy segítsünk megtalálni az Ön számára legmegfelelőbb ingatlant!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
555 e Ft
74 e Ft -648%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
89.9 M Ft m Ft
46.6 m Ft -93%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó telkek a környékről

Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

12 M Ft
760 m²
0 m²
Őrbottyán, Szobi Mihály utca
Eladó telek

Őrbottyán

12 M Ft
791 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

118 M Ft
2.55 ha
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

28 M Ft
720 m²
0 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

52 M Ft
3.94 ha
0 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

9 M Ft
2250 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

51.5 M Ft
1392 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

83 M Ft
2.27 ha
0 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

63.5 M Ft
1.11 ha
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

12 M Ft
791 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

9 M Ft
1313 m²
0 m²
Őrbottyán
Eladó telek

Őrbottyán

95 M Ft