Aerogate Homes

Eladó telek
Nyíregyháza, Sóstóhegy, Fekete dülő

+ 4 kép 1/7
18 000 000 Ft18 M Ft 3 000 Ft/m2
6000 m²

Részletes adatok

Telekméret: 6000 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 205
Görömbeiné Teri
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Nyíregyháza Sósóhegy Fekete dűlőben eladó egy 50x120 m, 6000 nm-es építési telek. A telek jelenlegi besorolása gyümölcsös. Közművekből a gázcsonk a telekhatáron belül található, valamint a villany, ipari árammal is bevezetésre került. Egyéb közmű az utcában nincs.
Átminősítés után 6 db építési telket lehet kialakítani. A szomszédos telkeken is hasonló módon épültek házak.
Beépíthetősége 30 %. önkormányzati besorolása Lke 413443
Ár: 18 M Tel 30/2057116

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
3 e Ft
34 e Ft 91%
Ennek az ára
Sóstóhegy átlagár
Nyíregyháza átlagár
18 M Ft m Ft
8.2 m Ft -121%
49.6 m Ft 64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Sóstóhegy, Fekete dülő

Eladó telkek a környékről

Napkor
Eladó telek

Napkor

4 M Ft
616 m²
0 m²
Nyíregyháza, Kertváros, Tiszavasvári út
Eladó telek

Nyíregyháza

89.9 M Ft
2.44 ha
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

21.9 M Ft
5200 m²
0 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

81 M Ft
1.59 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
2.83 ha
0 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
6900 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

23.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

10 M Ft
2381 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10 M Ft
6433 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

59 M Ft
1.17 ha
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

6.5 M Ft
5711 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10 M Ft
6433 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

4 M Ft
899 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

119 M Ft
1394 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

11.9 M Ft
3075 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

6 M Ft
1871 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

34.9 M Ft
2593 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
2.83 ha
0 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

15.5 M Ft
708 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza