Avico Greentop

Eladó telek
Nyíregyháza

+ 2 kép 1/5
25 900 000 Ft25.9 M Ft 16 818 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1540 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642814759
Vareha Tamás
Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Nyíregyháza, Kisteleki szőlő aszfaltozott utcájában, 2 utcára nyíló, 1540 nm-es építési telek kedvező áron eladó. A telekre 2 db külön álló családi ház építhető, kész tervek és építési engedély is van hozzá. Közművek a telek előtt. Hívjon bizalommal, vevőink számára minden szolgáltatásunk ingyenes.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
17 e Ft
34 e Ft 51%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
25.9 M Ft m Ft
49.2 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó telkek a környékről

Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

85 M Ft
3490 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

59 M Ft
1.17 ha
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

6 M Ft
1871 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

119 M Ft
1394 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

25.9 M Ft
863 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
2.83 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

10 M Ft
2381 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

50 M Ft
1.2 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

5.5 M Ft
4270 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

38.9 M Ft
4164 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
6978 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
2.83 ha
0 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
6900 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

21.9 M Ft
5200 m²
0 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

15.5 M Ft
708 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fonyód
Eladó téglalakás