Astora Márvány8

Eladó telek
Nyíregyháza

1/2
58 490 000 Ft58.49 M Ft 5 829 Ft/m2
1 ha

Részletes adatok

Telekméret: 10034 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Aranyos Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Rendkívül jó adottságokkal rendelkező ipari övezeti 10,034 m2-es telek eladó Nyíregyházán a Lego gyár közelében. A telek 43,3 méter utcafronti szélességgel rendelkezik.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
6 e Ft
34 e Ft 83%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
58.49 M Ft m Ft
49.2 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó telkek a környékről

Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
1500 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

5.5 M Ft
4270 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
2.83 ha
0 m²
Nyíregyháza, Ókistelekiszőlő, Százados utca
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
4683 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

250 M Ft
6705 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

10 M Ft
2381 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
2.83 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

11.9 M Ft
3075 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

6.5 M Ft
5711 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

59 M Ft
1.17 ha
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

50 M Ft
1.2 ha
0 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
6900 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

38.9 M Ft
4164 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

21.9 M Ft
5200 m²
0 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

81 M Ft
1.59 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

227.773 M Ft
6508 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

85 M Ft
3490 m²

Falusi CSOK ingatlanok