Oasis Residence

Eladó telek
Nyíregyháza, Bujtos, Zsombék utca

1/2
750 000 000 Ft750 M Ft 53 790 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 13943 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642769702
Dankai Erika
Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Nyíregyháza belvárosában, frekventált részen lévő 13.943 nm-es telek eladó. Közelben bevásárlóközpont, óvodák, iskolák, kórház található. Kiváló infrastruktúra és tömegközlekedés. Közművek az utcában.

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
54 e Ft
35 e Ft -55%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
750 M Ft m Ft
49.2 m Ft -1,423%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Bujtos, Zsombék utca

Eladó telkek a környékről

Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

16.9 M Ft
4503 m²
0 m²
Nyíregyháza, Kertváros, Tiszavasvári út
Eladó telek

Nyíregyháza

89.9 M Ft
2.44 ha
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
6900 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

50 M Ft
1.2 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

6.5 M Ft
5711 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

15.5 M Ft
708 m²
0 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
1500 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

11.9 M Ft
3075 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10.6 M Ft
841 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

250 M Ft
6705 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10 M Ft
6433 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
2.83 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

38.9 M Ft
4164 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

21.9 M Ft
5200 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

81 M Ft
1.59 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza