Oasis Residence

Eladó telek
Mány, Fixi dűlő

+ 8 kép 1/11
15 000 000 Ft15 M Ft 11 070 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1355 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945009
Varga Zoltán.
Duna House - Bicske

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Mány Fixi dűlő elejében kínálunk eladásra egy 1355 nm-es, 250 nm-el bővíthető, kert megnevezésű zártkerti ingatlant. A telek teljesen be van kerítve, víz a telken belül, villany a telekhatáron elérhető. A terület jelenleg kertként és gyümölcsösként van hasznosítva, rajta 50 különféle gyümölcsfa van telepítve.
Amennyiben szeretné megtekinteni az ingatlant, hívjon, vagy írjon állok rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Mányon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mány m² ár
11 e Ft
9 e Ft -27%
Ennek az ára
Mány átlagár
15 M Ft m Ft
16.4 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mány, Fixi dűlő

Eladó ingatlanok a környékről

Gárdony
Eladó ipari ingatlan

Gárdony

145 M Ft
130 m²
Mány, Sport utca
Eladó telek

Mány

8.9 M Ft
1000 m²
Mány, Háromrózsapuszta
Eladó telek

Mány

7.99 M Ft
800 m²
Alap
Eladó telek

Alap

1.9 M Ft
1474 m²
Ercsi
Eladó telek

Ercsi

20 M Ft
1.5 ha
0 m²
Mány, Alsóőrs puszta
Eladó telek

Mány

7.99 M Ft
1249 m²
0 m²
Sárszentmihály
Eladó telek

Sárszentmihály

42.5 M Ft
2016 m²
0 m²
Sárkeresztes
Eladó telek

Sárkeresztes

6.8 M Ft
800 m²
Székesfehérvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Székesfehérvár

75 M Ft
29 ha
0 m²
Mány
Eladó telek

Mány

12.9 M Ft
1184 m²
0 m²
Nadap
Eladó telek

Nadap

399 M Ft
6 ha
0 m²
Aba
Eladó családi ház

Aba

25 M Ft
3 szoba
95 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

14.9 M Ft
2605 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

48.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Mány
Eladó telek

Mány

5.5 M Ft
1039 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

29.8 M Ft
5402 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

7.5 M Ft
562 m²
0 m²
Zámoly
Eladó családi ház

Zámoly

71 M Ft
4 szoba
0 m²
Sárkeresztes
Eladó telek

Sárkeresztes

8 M Ft
949 m²
Vajta
Eladó telek

Vajta

4.8 M Ft
583 m²
0 m²
Velence
Eladó telek

Velence

75.9 M Ft
1057 m²
0 m²
Adony
Eladó telek

Adony

8.5 M Ft
1036 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

179.9 M Ft
9 szoba
270 m²
Martonvásár
Eladó családi ház

Martonvásár

440 M Ft
5 szoba
270 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Ásványráró
Eladó családi ház