Metrodom

Eladó telek
Harka

11 500 000 Ft11.5 M Ft 10 177 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1130 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3699815003
Juhász Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladásra kínálunk Harkán egy 1130 nm-es + (400 nm az utból) külterületi telket, mely az utca fronton található lakóházak közvetlen közelében van.
Befektetők részére ajánlom ezt a remek lehetőséget.

Amennyiben felkeltette érdeklődését kérem hívjon bizalommal. Ne feledje vevőinknek minden szolgáltatásunk ingyenes.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Harkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Harka m² ár
10 e Ft
18 e Ft 44%
Ennek az ára
Harka átlagár
11.5 M Ft m Ft
38.2 m Ft 70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Harka

Eladó ingatlanok a környékről

Csorna
Eladó téglalakás

Csorna

38 M Ft
2 szoba
51 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

169.9 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Bőny
Eladó családi ház

Bőny

36 M Ft
1 + 1 szoba
64 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

193.86 M Ft
1.99 ha
0 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

42.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

8 M Ft
2 szoba
2342 m²
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1130 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

61.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

48.9 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Répceszemere
Eladó telek

Répceszemere

64.9 M Ft
2.29 ha
Győr
Eladó telek

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
0 m²
Győrzámoly
Eladó családi ház

Győrzámoly

124.9 M Ft
5 szoba
114 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

199 M Ft
6 + 2 szoba
214 m²
Sopron, Deák tér környéke, Wosinszky Kázmér út
Eladó telek

Sopron

23 M Ft
4532 m²
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1131 m²
Gyömöre
Eladó telek

Gyömöre

9.5 M Ft
3240 m²
0 m²
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

84.49 M Ft
3 szoba
62 m²
Győr
Eladó telek

Győr

29.9 M Ft
643 m²
0 m²
Nemeskér
Eladó családi ház

Nemeskér

140.01 M Ft
6 szoba
180 m²
Harka
Eladó telek

Harka

10.6 M Ft
1.76 ha
Győr
Eladó panellakás

Győr

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

113 M Ft
2 + 2 szoba
141 m²
Újrónafő
Eladó telek

Újrónafő

16.155 M Ft
1030 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes