Astora Márvány8

Eladó telek
Gyomaendrőd, Hód

+ 15 kép 1/18
13 500 000 Ft13.5 M Ft 16 585 Ft/m2
814 m²

Részletes adatok

Telekméret: 814 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 826
Otthonod Bt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Az Otthonod Bt Ingatlaniroda eladásra kínál Danzugban egy 814nm-es telket. Található rajta egy jó állapotú 5 személyes lakókocsi, fúrót kút ,szennyvíz akna ,villany. 22 méter széles rendezett terület. 24nm-es hétvégi ház van terveztetve egy 14nm-es terasszal, a portára ami tetőtér beépítéses. Alap kiásva talaj elökészitve a munkálatokhoz. A telek elött 2 stég áll rendelkezésre a nyugodt horgászathoz. A terület művelésből kivett azonnal birtokba vehető

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Telkek ára Gyomaendrődön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyomaendrőd m² ár
17 e Ft
17 e Ft 0%
Ennek az ára
Gyomaendrőd átlagár
13.5 M Ft m Ft
11.5 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyomaendrőd, Hód

Eladó ingatlanok a környékről

Telekgerendás
Eladó telek

Telekgerendás

2.3 M Ft
1438 m²
0 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

45.99 M Ft
2 szoba
58 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

38.5 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Gyomaendrőd, Tölgy
Eladó telek

Gyomaendrőd

5.99 M Ft
961 m²
0 m²
Gyomaendrőd
Eladó telek

Gyomaendrőd

29.9 M Ft
1800 m²
Gyomaendrőd, Dobó István
Eladó telek

Gyomaendrőd

2.5 M Ft
1530 m²
0 m²
Gyula, Külterület 050/7
Eladó telek

Gyula

98 M Ft
2.04 ha
0 m²
Gyomaendrőd, Danzug
Eladó telek

Gyomaendrőd

15.5 M Ft
1649 m²
0 m²
Gyomaendrőd
Eladó telek

Gyomaendrőd

4.5 M Ft
1053 m²
0 m²
Doboz
Eladó nyaraló

Doboz

45 M Ft
4 szoba
85 m²
Gyomaendrőd, Jégmadár
Eladó telek

Gyomaendrőd

11.5 M Ft
1836 m²
0 m²
Gyomaendrőd, Bonom zug
Eladó telek

Gyomaendrőd

14.4 M Ft
800 m²
0 m²
Tarhos, Nincs utca
Eladó telek

Tarhos

9 M Ft
60 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

62.99 M Ft
3 szoba
69 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

75 M Ft
2 szoba
102 m²
Pusztaföldvár, Hunyadi János utca
Eladó telek

Pusztaföldvár

1.5 M Ft
955 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

28.5 M Ft
2 szoba
48 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

43.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Békéscsaba
Eladó telek

Békéscsaba

4000 M Ft
50 ha
0 m²
Gyomaendrőd, Hantoskerti
Eladó telek

Gyomaendrőd

2.5 M Ft
1648 m²
0 m²
Körösladány, Esze Tamás utca
Eladó telek

Körösladány

2 M Ft
1120 m²
Gyomaendrőd, Tölgy
Eladó telek

Gyomaendrőd