Astora Olive Club House

Eladó telek
Gyomaendrőd, Jégmadár

+ 7 kép 1/10
11 500 000 Ft11.5 M Ft 6 264 Ft/m2
1836 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1836 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 826
Otthonod Bt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Az Otthonod Bt Ingatlaniroda eladásra kínál Gyomaendrőd Torzsás zugban egy Nem Vízparti gyümölcsöst. 1836nm-es dupla bekerített telken művelésből kivett terület. A telken 2 db fúrót kút és villany van. Ezenkívül rengeteg gondozott gyümölcsfa szilva, körte ,cseresznye ,meggy, birsalma, fenyőfák ,banánfa ,barackfa. A telek beépíthető és néhány méterre a Torzsás zugon horgászni is lehetséges.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Telkek ára Gyomaendrődön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyomaendrőd m² ár
6 e Ft
17 e Ft 62%
Ennek az ára
Gyomaendrőd átlagár
11.5 M Ft m Ft
11.5 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyomaendrőd, Jégmadár

Eladó ingatlanok a környékről

Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

62.99 M Ft
3 szoba
69 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

89.98 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
Gyula
Eladó telek

Gyula

70 M Ft
4229 m²
Gyomaendrőd
Eladó telek

Gyomaendrőd

13.9 M Ft
3.78 ha
0 m²
Pusztaföldvár, Hunyadi János utca
Eladó telek

Pusztaföldvár

1.5 M Ft
955 m²
Békéscsaba
Eladó telek

Békéscsaba

4000 M Ft
50 ha
0 m²
Gyomaendrőd, Mester u.31
Eladó telek

Gyomaendrőd

1.99 M Ft
1234 m²
0 m²
Körösladány, Esze Tamás utca
Eladó telek

Körösladány

2 M Ft
1120 m²
Orosháza
Eladó telek

Orosháza

48 M Ft
3027 m²
Békés
Eladó nyaraló

Békés

5.5 M Ft
1 szoba
15 m²
Békés
Eladó telek

Békés

6.9 M Ft
3150 m²
0 m²
Békéscsaba
Eladó telek

Békéscsaba

3.5 M Ft
1656 m²
Gyula
Eladó telek

Gyula

8 M Ft
2048 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

75 M Ft
2 szoba
102 m²
Tarhos, Nincs utca
Eladó telek

Tarhos

9 M Ft
60 m²
Gyomaendrőd, Bonom zug
Eladó telek

Gyomaendrőd

14.4 M Ft
800 m²
0 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

31.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Dévaványa
Eladó telek

Dévaványa

11.5 M Ft
2981 m²
Gyomaendrőd
Eladó telek

Gyomaendrőd

2.7 M Ft
538 m²
0 m²
Gyomaendrőd
Eladó telek

Gyomaendrőd

18.6 M Ft
980 m²
0 m²
Gyomaendrőd, Tölgy
Eladó telek

Gyomaendrőd

5.99 M Ft
961 m²
0 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

54 M Ft
4 + 1 szoba
146 m²
Békéscsaba
Eladó telek

Békéscsaba

16 M Ft
2155 m²
Gyomaendrőd
Eladó telek

Gyomaendrőd