Avico Greentop

Eladó telek
Gyál

+ 1 kép 1/4
730 000 000 Ft730 M Ft 31 739 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 23000 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Moldván Erika
Duna House - József körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

ELADÓ IPARI TELEK Gksz-9 besorolású tehermentes kivett telephely!

NAGYON JÓL MEGKÖZELÍTHETŐ HELYEN!!! ÖSSZTÖMEG KORLÁTOZÁS NÉLKÜLI ZÓNÁBAN!!!

M5-M0 lejárótól 800m re található!

Beton kerítéssel körbekerített

Ipari áram órával telken belül, víz-csatorna bekötése folyamatban!

Az ingatlan, kereskedelmi-, logisztikai- és ipari célokra alkalmas.

Építési övezet előírásai:

a.) Beépítési mód szabadonálló

b.) Az építési telek legkisebb területe (m2) 4000

c.) A beépítésnél alkalmazható legnagyobb beépítettség (%) 50

d.) A beépítésnél alkalmazható terepszint alatti legnagyobb beépítettség (%): 50

e.) A terepszint alatti beépítettség helye építési helyen belül

f.) A beépítésnél alkalmazható legnagyobb épületmagasság (m) 20,0

g.) A beépítésnél alkalmazható legkisebb zöldfelületi arány (%) 20

h.) Szintterületi mutató 1,5

i.) beépítésnél alkalmazható legkisebb oldalkert (m): 10

j.) beépítésnél alkalmazható legkisebb hátsókert (m): 10

k.) beépítésnél alkalmazható legkisebb előkert (m): 10

l.) A Közműellátás mértéke: teljes

(2) Az építési övezetben az alábbi rendeltetésű épületek nem helyezhetők el:

a.) parkolóház, üzemanyagtöltő

b.) sport, egyéb közösségi szórakoztató épület

c.) gazdasági tevékenységi célú épületen belül, a tulajdonos, a használó illetve a személyzet számára szolgáló lakás

(3) Az övezetben kialakult szálláshely rendeltetésű épületek fenntarthatók.
A VÉTELÁRAT ÁFA NEM TERHELI!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Gyálon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyál m² ár
32 e Ft
26 e Ft -24%
Ennek az ára
Gyál átlagár
730 M Ft m Ft
137.5 m Ft -431%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyál

Eladó ingatlanok a környékről

Maglód
Eladó családi ház

Maglód

92.5 M Ft
4 szoba
71 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Gödöllő, Zártkert
Eladó családi ház

Gödöllő

43.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Pilisszentlászló
Eladó hotel

Pilisszentlászló

220 M Ft
519 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Gyál, Jálics-Holdas
Eladó telek

Gyál

45.9 M Ft
801 m²
0 m²
Solymár
Eladó családi ház

Solymár

113.5 M Ft
5 szoba
190 m²
Gyál
Eladó telek

Gyál

21 M Ft
847 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Áporka
Eladó ikerház

Áporka

65 M Ft
4 szoba
88 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

42 M Ft
2 szoba
55 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

55.9 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4439.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Gyál
Eladó telek

Gyál

54.9 M Ft
1019 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Gyál
Eladó telek

Gyál

129.99 M Ft
4000 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Pilisszentlászló
Eladó hotel

Pilisszentlászló

225 M Ft
192 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

159.9 M Ft
5 szoba
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros