Aerogate Homes

Eladó telek
Gyál

150 000 000 Ft150 M Ft 145 490 Ft/m2
1031 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1031 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Görög Roland
Otthon Centrumb

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Gyálon magánút eladó
Eladásra kínálunk Gyálon egy magánutat. Befektetőknek ajánlom!

Hirdető táblákat lehet rá tenni, illetve bérbe adni. Iparterület külső szakasza. 6 méter széles, 170 méter hosszú.
Forgalmas helyen található, a Körösi úton a 0-ás lehajtónál!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Gyálon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyál m² ár
145 e Ft
26 e Ft -470%
Ennek az ára
Gyál átlagár
150 M Ft m Ft
137.5 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyál

Eladó ingatlanok a környékről

Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

106.5 M Ft
4 szoba
88 m²
Gyál
Eladó telek

Gyál

21 M Ft
847 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

106.5 M Ft
4 szoba
88 m²
Maglód
Eladó téglalakás

Maglód

120 M Ft
1 + 4 szoba
90 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

144.9 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Halásztelek
Eladó téglalakás

Halásztelek

59.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

97.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

296 M Ft
5 szoba
250 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

65 M Ft
4 szoba
71 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

355 M Ft
5 szoba
313 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Gyál, Jálics-Holdas
Eladó telek

Gyál

69.9 M Ft
1960 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós