Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kedves Befektetők!
Ha egy központi elhelyezkedésű telekről álmodoztok, akkor ne keressetek tovább! A lakóövezetben található telkünk Pest megye szívében, Gomba városrészében található, a Gombai úton. A telek mérete 1063 nm, és panorámája páratlan. Az építhető ingatlan típusa szabadon választható.
AZ ElKÉSZÍTETT TERVEK IS A VÉTELÁR RÉSZÉT KÉPZIK! (képek között)
200 négyzetméternyi terület a bolt kizárólagos használója.
Az ingatlan környéke számos előnyös adottsággal rendelkezik. A közlekedés kiváló, az autópálya és a tömegközlekedési lehetőségek is könnyen elérhetők. A környék biztonságos és csendes, így ideális választás akár magán, akár befektetési célra.
Ha kérdéseitek merülnének fel, ne habozzatok felvenni velünk a kapcsolatot. Ügyfeleink bizalommal fordulhatnak hozzánk, és mi mindenben segítünk, hogy álmaik teljesüljenek.
Várjuk érdeklődéseteket!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 27. Utoljára módosítva: 2025. 05. 27.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Gomba