Oasis Residence

Eladó telek
Gomba, földszint

8 000 000 Ft8 M Ft 57 143 Ft/m2
140 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 140 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 525
    Tóthné Teleki Éva
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

    A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja a Gombai tónál ezt a 140 nm.-es belterületi elkerített saroktelket. Közművek az utcában.
    A tó néhány perc sétára elérhető. A telken kis ház építhető.
    Kérem hívjon bizalommal.
    Irodánk jogi és profi hitelügyintézői segítséget nyújt ügyfeleinek.

    Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

    Telkek ára Gombán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Gomba m² ár
    57 e Ft
    13 e Ft -334%
    Ennek az ára
    Gomba átlagár
    8 M Ft m Ft
    24.3 m Ft 67%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Gomba, földszint

    Eladó ingatlanok a környékről

    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    29.9 M Ft
    1809 m²
    0 m²
    Csömör, Híd utca
    Eladó telek

    Csömör

    75 M Ft
    3052 m²
    0 m²
    Tápiószele
    Eladó telek

    Tápiószele

    1.8 M Ft
    600 m²
    0 m²
    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    27.9 M Ft
    3993 m²
    0 m²
    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    9.5 M Ft
    6338 m²
    0 m²
    Sóskút
    Eladó telek

    Sóskút

    29.5 M Ft
    2647 m²
    Budakeszi
    Eladó telek

    Budakeszi

    162 M Ft
    2171 m²
    Üllő
    Eladó telek

    Üllő

    775 M Ft
    6.2 ha
    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    14 M Ft
    327 m²
    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    50 M Ft
    3716 m²
    Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
    Eladó telek

    Szentendre

    69 M Ft
    1590 m²
    50 m²
    Albertirsa
    Eladó családi ház

    Albertirsa

    126.255 M Ft
    3 szoba
    118 m²
    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    27.9 M Ft
    3993 m²
    0 m²
    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    9 M Ft
    3679 m²
    0 m²
    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    9 M Ft
    3679 m²
    0 m²
    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    24.9 M Ft
    1922 m²
    0 m²
    Tápiószele
    Eladó telek

    Tápiószele

    2.8 M Ft
    1140 m²
    0 m²
    Gomba
    Eladó telek

    Gomba

    25 M Ft
    3993 m²
    0 m²
    Szigetszentmiklós, Városközpont