Seven Pearl

Eladó telek
Fót

+ 6 kép 1/9
116 000 000 Ft116 M Ft 67 717 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1713 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3628614646
Duna House - Gödöllő
Duna House - Gödöllő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Befektetési lehőség Fóton - kereskedelmi és szolgáltató terület, Gksz-1 besorolású telek

Telek Jellemzői:

- A telek Fót frekventált részén található.

- Az ingatlan Gksz-1 besorolású, ami kereskedelmi és szolgáltató egységek széles skálájának megvalósítását teszi lehetővé: sport, egészségügyi, szociális, hitéleti, oktatási, nevelési, igazgatási, környezetre jelentős hatást nem gyakorló gazdasági tevékenységi célú rendeltetésű épületek, parkolóház, üzemanyagtöltő,ill. egyéb közösségi szórakoztató rendeltetésű épületek. Gazdasági rendeltetésű épületen belül a tulajdonos, a használó és a személyzet számára 1 db lakó rendeltetési egység építhető.

- A telek területe 1713 nm, kb. 46 m  (utcafront) x 37 m, téglalap alakú, sík felszínű telek. Minden közművel ellátott, így jelentős idő- és költségmegtakarítást jelent a fejlesztések során.

Kiváló Befektetés:

Ideális választás vállalkozásoknak, fejlesztőknek és befektetőknek, akik Fót dinamikusan fejlődő térségében keresnek értékálló ingatlant. Az ingatlan elhelyezkedése könnyen megközelíthető és infrastruktúrája ideálissá teszi a vállalkozások  létrehozását. Ideális logisztikai, kereskedelmi, szolgáltató vagy telephely jellegű beruházásokhoz egyaránt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Fóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fót m² ár
68 e Ft
22 e Ft -210%
Ennek az ára
Fót átlagár
116 M Ft m Ft
71.1 m Ft -63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fót

Eladó telkek a környékről

Fót
Eladó telek

Fót

31.7 M Ft
1129 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Fót
Eladó telek

Fót

57 M Ft
1379 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Fót
Eladó telek

Fót

27.2 M Ft
3001 m²
Fót
Eladó telek

Fót

27.9 M Ft
1152 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Fót
Eladó telek

Fót

25 M Ft
996 m²
Fót, Alagi utca
Eladó telek

Fót

82.9 M Ft
1 ha
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Fót
Eladó telek

Fót

25.5 M Ft
6000 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Fót
Eladó telek

Fót

25 M Ft
2500 m²
Fót, Nincs utca
Eladó telek

Fót

15 M Ft
3000 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4496.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Fót
Eladó telek

Fót

24.9 M Ft
2.88 ha
Fót
Eladó telek

Fót

23 M Ft
1.54 ha
Fót
Eladó telek

Fót

15 M Ft
3000 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

30 M Ft
3 szoba
105 m²
Demjén