Eladó telek
Dunakiliti
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
ELADÓ LAKÓÖVEZETI TELEK DUNAKILITI CSENDES UTCÁJÁBAN- néhány percre a vízparttól! KIZÁRÓLAG NÁLUNK!
Eladásra kínálok Dunakiliti egyik csendes utcájában egy magánútról megközelíthető, privát érzést nyújtó lakóövezeti telket, melynek mérete 914 négyzetméter. Falusias lakóövezet besorolású, így az építési szabályzat ide vonatkozó része szerint: - szabadon álló beépítési mód lehetséges- 30% beépíthetőség- 4,5 méter építménymagasság megengedett
A közművek az utcában elérhetőek! A magánút osztatlan közös tulajdon, a telek megvásárlásával a kedves vevő tulajdonjogot szerez a magánútban is természetesen.
Dunakiliti a Szigetköz egyik legkedveltebb települése, ahol a természetközeli élet és a modern kényelem tökéletes egyensúlyban van. Kiváló infrastruktúra, gyors közlekedés Mosonmagyaróvár és a határ irányába, rendezett utcák és élhető közösség jellemzi. Ideális választás mindazoknak, akik értékelik a nyugalmat, a zöld környezetet és a minőségi életet.
Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, hívjon bizalommal a hét bármely napján!
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 02. 05.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Dunakiliti