NapForrás 20 - Buda

Eladó telek
Dunakeszi

+ 2 kép 1/5
399 000 000 Ft399 M Ft 30 554 Ft/m2
1.31 ha

Részletes adatok

Telekméret: 13059 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Kecskés Henriette
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Dunakeszin, kitűnő lokáció mellett eladó ez az ipari gazdasági terület.

A telek fontosabb paraméterei:
- mérete: 13.059 nm
- övezeti besorolása: Gip-E/5
- beépíthetősége: 35%
- szintterületi mutatója: 1,0
- megengedett építménymagasság: 20,0 m

A telek alkalmas tárolás, raktározás, kis- és nagykereskedelmi funkciók, valamint szolgáltatás, gyártás, település-üzemeltetés, vagy akár üzemanyagtöltő-állomás létesítményeinek telepítésére.
Jelenleg jogerős építési engedéllyel és kiviteli tervekkel rendelkezik egy logisztikai ratárépület, illetve a hozzá tartozó kiszolgáló- és irodahelyiségek megvalósítására.

Jó közlekedéssel rendelkezik, közelben az M0-s felhajtó, vasúti csomópont, mindemellett tömegközlekedéssel is jól megközelíthető.

Az ingatlan irányára 399M Ft + ÁFA
Amennyiben felkeltette érdeklődését, további részletekkel kapcsolatban várom hívását.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
31 e Ft
69 e Ft 56%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
399 M Ft m Ft
133.3 m Ft -199%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó ingatlanok a környékről

Dunakeszi
Eladó telek

Dunakeszi

69.9 M Ft
455 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Dunakeszi
Eladó telek

Dunakeszi

4.9 M Ft
3335 m²
0 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

129.99 M Ft
6 szoba
110 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Isaszeg
Eladó téglalakás

Isaszeg

69.9 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Dunakeszi
Eladó telek

Dunakeszi

69.9 M Ft
455 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

199 M Ft
6 szoba
200 m²
Pusztazámor
Eladó családi ház

Pusztazámor

129 M Ft
6 szoba
0 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

100 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

54.9 M Ft
2512 m²
0 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

219.9 M Ft
5 szoba
242 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
2 szoba
85 m²
Dunakeszi
Eladó telek

Dunakeszi

100 M Ft
1094 m²
0 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149.9 M Ft
4 szoba
252 m²
Dunakeszi, Városközpont, Tabán, Fő út
Eladó telek

Dunakeszi

139 M Ft
1727 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Dunakeszi
Eladó telek

Dunakeszi

139 M Ft
1727 m²
0 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

177 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

95 M Ft
4 szoba
144 m²
Ráckeve