Avico Greentop

Eladó telek
Dömsöd

+ 7 kép 1/10
150 000 000 Ft150 M Ft 19 873 Ft/m2
7548 m²

Részletes adatok

Telekméret: 7548 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 236
Bokor Dorottya
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Pest Megyében, Dömsöd központjához közel, csendes kertvárosi környezetben kínálunk megvételre egy gyönyörű, fejlesztési telket.
A belterületi, építési telkek, összesen 6 db, mind ikerházak építésére alkalmasak, 12 méter széles közútról megközelíthetőek.
A telkek mérete 7548 nm, remek lehetőséget kínálva a befektetőknek, új tulajdonosoknak.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérdése lenne, vagy megtekintené az ingatlant, várom megtisztelő hívását!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
20 e Ft
13 e Ft -56%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
150 M Ft m Ft
23.3 m Ft -543%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó telkek a környékről

Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

17.99 M Ft
1295 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

19 M Ft
1019 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

19 M Ft
1019 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

19 M Ft
813 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

25 M Ft
856 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Dömsöd, Felső Dunapart 29
Eladó telek

Dömsöd

49.99 M Ft
584 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

15 M Ft
388 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

56 M Ft
570 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

23 M Ft
813 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

11 M Ft
560 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

29.9 M Ft
5298 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

11 M Ft
560 m²
0 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

15 M Ft
948 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Dömsöd
Eladó telek

Dömsöd

17.99 M Ft