Astora Art House

Eladó telek
Debrecen, Kondoros, Nagyecsed utca

48 500 000 Ft48.5 M Ft 50 521 Ft/m2
960 m²

Részletes adatok

Telekméret: 960 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 229
Széchenyi Ingatlanház
Széchenyi Ingatlanház

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Debrecen Nagybánya lakóparkban, Nagyecsed utcai építési telek eladó.

2 lakóegység is építhető.
Mérete: 960 nm 16x60

Két utcafrontos, lakóház tervvel rendelkezik. Teljes közmű az utcában. Villany a telken. Aszfaltos nagyelőkertes utca.
Oldalhatáron álló ház építhető rá.
30 % telek maximum beépíthetőség.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

Telkek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
51 e Ft
98 e Ft 49%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
48.5 M Ft m Ft
120.7 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Kondoros, Nagyecsed utca

Eladó telkek a környékről

Debrecen
Eladó telek

Debrecen

11 M Ft
2942 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

9.99 M Ft
1036 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

11 M Ft
2942 m²
Nyíradony
Eladó telek

Nyíradony

9.99 M Ft
1.12 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

699 M Ft
1.72 ha
Debrecen, Lóskúti, Tócópart utca
Eladó telek

Debrecen

52 M Ft
5546 m²
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

76.2 M Ft
2002 m²
Debrecen, Lóskúti, Tócópart utca
Eladó telek

Debrecen

52 M Ft
5546 m²
Debrecen, Panoráma út
Eladó telek

Debrecen

2990 M Ft
17.03 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

200 M Ft
1033 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Hajdúszoboszló
Eladó telek

Hajdúszoboszló

850 M Ft
2.38 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

200 M Ft
1033 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Nyíradony, Nincs utca
Eladó telek

Nyíradony

10 M Ft
2128 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

142 M Ft
1.24 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

18 M Ft
5224 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Karád, Kodály utca
Eladó családi ház