Astora Olive Club House

Eladó telek
Debrecen

1/1
699 000 000 Ft699 M Ft 40 706 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 17172 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234113
Lovász Lajos László
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Debrecen nyugati ipari parkjában, az épülő BMW gyár közelében eladó egy 1,7172 hektár nagyságú ipari telek.Helyi építési szabályzat szerint:- besorolás Gá-Ip/11- beépítési mód: szabadon álló beépítés- legnagyobb beépíthetőség: 40%- legkisebb telekterület: 4 000 nm-legnagyobb magasság: 9,5 nm- legkisebb zöldfelület : 40%színterületi mutató: 0,8 m2/m2Szilárd útburkolattal ellátott út mellett található, autópálya kapcsolat 950 méterre.Közművek közül a víz, a csatorna és a villany telken belül van.Ipari áram ellátás 3*400 Amper.A telek kiválóan alkalmas a BMW gyár beszállítói bázisához kapcsolódó ipari tevékenység végzésére is!

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem forduljon hozzám bizalommal és minden segítséget megadok a legoptimálisabb  telek hasznosításhoz.

Eladó ipari ingatlanok Debrecenben a legnagyobb számban a Duna House kínálatában!
Hitelre van szüksége? Vegye igénybe Credipass szolgáltatásunkat, szakmailag magasan képzett tanácsadónk segítségét!
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!
www.dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
41 e Ft
88 e Ft 54%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
699 M Ft m Ft
117.7 m Ft -494%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó telkek a környékről

Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Nyíradony
Eladó telek

Nyíradony

9.99 M Ft
1.12 ha
Debrecen, Gerébytelep, Alabárd utca
Eladó telek

Debrecen

39.5 M Ft
1000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

2600 M Ft
16.66 ha
Hajdúszoboszló
Eladó telek

Hajdúszoboszló

850 M Ft
2.38 ha
Debrecen, Panoráma út
Eladó telek

Debrecen

2990 M Ft
17.03 ha
Debrecen, Gerébytelep, Alabárd utca
Eladó telek

Debrecen

39.5 M Ft
1000 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

200 M Ft
1033 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

142 M Ft
1.24 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

76.2 M Ft
2002 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

61.45 M Ft
2458 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

61.45 M Ft
2458 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

6 M Ft
1123 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Debrecen, Diószegi út
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha

Falusi CSOK ingatlanok

Nyáregyháza
Eladó ikerház

Nyáregyháza

75.9 M Ft
4 szoba