River Life

Eladó telek
Cserszegtomaj

1/2
39 900 000 Ft39.9 M Ft 20 760 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1922 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815002
Kemecsei Szabin
Duna House - Kecskemét, Dobó krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

ELADÓ CSERSZEGTOMAJ CSENDES, ERDŐS VÉGÉN, 1922 nm-es, belterületi, ÖRÖKPANORÁMÁS ÉPÍTÉSI TELEK!A közművek:- Víz- Villany- Csatorna a telek határon.Beépíthetőség 18%, szabadon álló építési mód!Nagyszerű adottságokkal bír, az utolsó telek a falu végén, mögötte hatalmas erdő terül el.A telek buja növényzettel megáldott, arborétum.Ha felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!!

Hirdetés feltöltve: 2024. 06. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Cserszegtomajon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cserszegtomaj m² ár
21 e Ft
16 e Ft -33%
Ennek az ára
Cserszegtomaj átlagár
39.9 M Ft m Ft
51.1 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cserszegtomaj

Eladó telkek a környékről

Alsópáhok
Eladó telek

Alsópáhok

11.99 M Ft
1224 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

64.9 M Ft
2997 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

30.42 M Ft
1170 m²
0 m²
Cserszegtomaj, Akácfa utca
Eladó telek

Cserszegtomaj

9.9 M Ft
2195 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

29.9 M Ft
2166 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

124.44 M Ft
1.68 ha
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Garabonc
Eladó telek

Garabonc

8.5 M Ft
3854 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

52 M Ft
2258 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Tilaj
Eladó telek

Tilaj

12.5 M Ft
3300 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

366 M Ft
2 ha
0 m²
Zalabér
Eladó telek

Zalabér

33.5 M Ft
1.5 ha
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

25 M Ft
2895 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

24.5 M Ft
1515 m²
0 m²
Cserszegtomaj, Akácfa utca
Eladó telek

Cserszegtomaj

11.5 M Ft
492 m²
Cserszegtomaj, Rezi utca
Eladó telek

Cserszegtomaj

6 M Ft
5306 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

43 M Ft
1970 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

34.5 M Ft
5882 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

124.44 M Ft
1.68 ha
0 m²
Zalakaros
Eladó telek

Zalakaros

9.9 M Ft
1057 m²
0 m²
Zalakaros
Eladó telek

Zalakaros

39.5 M Ft
3660 m²
Vonyarcvashegy
Eladó telek