Astora Márvány8

Eladó telek
Budapest, XVIII. kerület

1/2
99 900 000 Ft99.9 M Ft 74 000 Ft/m2
1350 m²

Részletes adatok

Közmű: Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Azonosító: 2412_1609
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 542
Kabát József
Rolandred Ingatlanközpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Kizárólag nálunk eladásra kínálunk a 18. kerület legdinamikusabban fejlődő részén az almáskertben, új építésű házak közelében, egy 1350 m2-es (30 méter széles)telket 99mft-ért.

A közművek intézése folyamatban( jelenleg víz ,csatorna nincs), 25% -os beépíthetőség,építménymagasság 7,5 m,tehermentes , eladó magánszemély ,külön HRSZ-ú számú telkek.

Kiváló infrastruktúra (bölcsőde, óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek a közelben), jó tömegközlekedés az M3-as metróhoz, rohamosan fejlődő, kertvárosi környezet.

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 14. Utoljára módosítva: 2026. 01. 11.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
74 e Ft
93 e Ft 21%
191 e Ft 61%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
99.4 m Ft -1%
201.3 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
XVIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XVIII. kerület

50 M Ft
530 m²
0 m²
XVIII. kerület, Almáskert, Kerékkötő út
Eladó telek

Budapest, XVIII. kerület

112 M Ft
2000 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XVIII. kerület, Újpéteritelep
Eladó telek

Budapest, XVIII. kerület

57 M Ft
725 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XVIII. kerület, Erzsébettelep
Eladó telek

Budapest, XVIII. kerület

180 M Ft
2015 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²